Siłomierz / dynamometr bogaty wybór w najlepszej cenie dostępny „od ręki” !

 
PomiarSily.pl - Siłomierze

Siłomierze do 1000 N

Siłomierz w tym zakresie jest wykonywany najczęściej jako elektronika zintegrowana z czujnikiem siły w jednej obudowie. Większość oferowanych siłomierzy jest dostępna „od ręki” w super cenach.

 

PomiarSily.pl - czujniki siły i tensometry

Siłomierze powyżej 1 KN

Powyżej 1000N stosuje się rozwiązania z zewnętrznym czujnikiem siły. Duży magazyn umożliwia nieograniczone konfiguracje gwarantując błyskawiczną dostawę i atrakcyjne ceny.

PomiarSily.pl - Usługi laboratorium wzorcującego

Siłomierze powyżej 200kN

Powyżej 200 kN posiadamy rozwiązania, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Zakresy od 200kN do 3MN (20t -300ton). Sprawdzeni światowi dostawcy w bardzo dobrych cenach.

 
PomiarSily.pl - usługi serwisowe

Popularne siłomierze, wskaźniki siły i masy

Tanie domowe wagi hakowe z funkcją pomiaru siły. Niska cena, prosta obsługa. Niestety nie nadają się  do pomiarów szybkozmiennych i wszędzie tam gdzie jest wymagana powtarzalność i precyzja pomiarów.

PomiarSily.pl - akcesoria do siłomierzy

Wynajem siłomierzy, nietypowe dynamometry i pomiary

Prowadzimy wynajem siłomierzy oraz wykonujemy pomiary kontrolne: dla potrzeb ergonomii,  BHP i innych.

Czekamy na Państwa zapytania

PomiarSily.pl - akcesoria do siłomierzy

Uchwyty, statywy i elementy pomiarowe do siłomierzy

Uchwyty, statywy manualne i zmechanizowane, haki, klamry, podstawy do łamania, końcówki pomiarowe, elementy przyłożenia siły do badań w medycynie i sporcie i inne, aby  pomiar siły był maksymalnie dokładny i bezpieczny.

 
Kiedy stosujemy pomiar siły?

Kiedy stosujemy pomiar siły?

sauter

Dynamometr zwany popularnie siłomierzem, to narzędzie służące do pomiaru siły. Za pomocą tego urządzenia dokonujemy badania siły ściskania, rozciągania  lub siły łamania, możemy też dokonać pomiaru siły rozrywania, siły zerwania, siły pchania.Siłomierze odnajdują swoje zastosowanie w warunkach laboratoryjnych  i przemysłowych. Dynamometr, czyli siłomierz, wykorzystujemy także w warunkach gospodarstwa domowego – gdy korzystamy z wagi sprężynowej.Praktycznie nie ma dziedziny nauki i przemysłu oraz produktu, gdzie  nie byłby dokonywany pomiar siły. Pomiar siły jest stosowany w sporcie, w badaniu stanowisk pracy – ergonomii , w budownictwie, przemyśle meblowym, motoryzacyjnym, przemyśle spożywczym, medycynie i wielu innych.

Podstawową częścią pierwszych siłomierzy była wydłużająca się pod wpływem siły sprężyna, obok której znajdowała się wyskalowana w niutonach podziałka. Obecnie sprężynę zastąpiły precyzyjne czujniki siły zbudowane w oparciu o mostki tensometryczne,wskazówkę zastąpił wyświetlacz elektroniczny. Współczesne siłomierze dokonują do kilku tysięcy pomiarów na sekundę.

Umożliwiają one przedstawienie wyników w formie cyfrowej i graficznej realizując funkcje statystyczne. Pozwalają na przesyłanie danych pomiaru do komputera lub zapisanie ich na kartę pamięci SD. Siłomierz z podziałką w skali SI, czyli Międzynarodowym Układem Jednostek i Miar nazywamy niutonometrem. Większość współczesnych dynamometrów podaje wyniki tekże w innych jednostkach siły.

Dlaczego Wagi Wielkopolska?

 

Dlaczego Wagi Wielkopolska?

wagi-wielkopolska-1

Jako firma z dużym doświadczeniem (działamy od 1991 roku) bardzo staranie dobieramy dostawców i produkty. Specjalizujemy się w sprzedaży, serwisie i legalizacji wag elektronicznych. Od kilku lat rozszerzyliśmy naszą ofertę o przyrządy do pomiaru siły- dynamometry i czujniki siły. Aktualnie współpracujemy z najlepszymi światowymi producentami  dynamometrów i krajowym liderem produkcji siłomierzy firmą Axis. W doborze naszej oferty stawiamy szczególny nacisk na sprawdzone i nowoczesne technologie. Nie zapominamy także o tak ważnej relacji jakości do ceny, dzięki czemu oferujemy światowe produkty w możliwie najkorzystniejszych cenach, co można sprawdzić w naszym sklepie internetowym.

Bardzo ważna dla nas jest jakość oferowanych usług i produktów oraz zadowolenie Klientów, dlatego też w 2005 roku został wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001. Rok później powstało laboratorium  pomiarowe masy działające wg normy ISO 17025 świadczące usługi wzorcowań, sprawdzeń i nadzoru nad sprzętem pomiarowym. W 2013 roku nasze laboratorium zostało akredytowane w Polskim Centrum Akredytacji (PCA) – numer laboratorium wzorcującego AP151. Posiadamy niezbędne wyposażenie do sprawdzania i adjustacji siłomierzy- dynamometrów, dzięki któremu wykonujemy sprawdzenia ISO i wzorcowanie dynamometrów ( z akredytacją w jednostkach masy).

Dobrze wyposażony i zorganizowany serwis  oraz fakt, że zaufali nam światowi producenci wag, powierzając nam serwis gwarancyjny i pogwarancyjny ich produktów. Dzięki temu nasi Klienci są obsługiwani według światowych standardów- szczególny nacisk kładziemy na jakość świadczonych usług. Do dyspozycji stałych klientów ( umowy serwisowe) są wagi zastępcze ; jednocześnie istnieje możliwość odpłatnego wypożyczenia  wag i siłomierzy. W naszej firmie od lat znajduje się punkt legalizacyjny Obwodowego Urzędu Miar w Poznaniu. Prowadzimy również sprzedaż czujników siły oraz serwis siłomierzy.

Sprawdzeni dostawcy,  magazyn, usługi laboratorium wzorcującego oraz atrakcyjne ceny i terminy realizacji powodują, że nasz sklep internetowy jest jednym z najlepszych w Polsce.

Jednocześnie zapraszamy do składania zapytań o produkty, których Państwo nie znaleźli w naszym serwisie informacyjnym. Wykonujemy nietypowe rozwiązania do pomiaru siły i masy.

Zapraszamy do kontaktu z nami.