Tensometry i czujniki siły – oferujemy najszerszy asortyment w Polsce.

Tensometry i czujniki siły. Duży wybór tensometrów i przetworników wagowych produkcji HBM, AST, KPZ, ZEMIC, NBC i innych. Wsparcie techniczne i pomoc w dobraniu zamienników. Dobre ceny i duży magazyny gwarantujący wysyłkę czujnika siły nawet tego samego dnia.Zamienniki w atrakcyjnych cenach. Czujniki wagowe są klasy C3 i mogą byś stosowane zarówno do wag i układów pomiarowych legalizowanych jak i nielegalizowanych. Sprawdź naszą ofertę!

 
Czujnik siły

Czujniki siły

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą czujników siły renomowanych producentów HBM  Hottinger (Niemcy) ,AST, Sensy i innych.Czujniki siły oferujemy w atrakcyjnych cenach.

 

PomiarSily.pl -tensometry

Tensometry

W ofercie tensometry najczęściej wykorzystywane w wagach i systemach wagowych oraz ich zamienniki. Duży magazyn gwarantuje błyskawiczną dostawę i najlepsze ceny.

Czujniki siły z wyjściem analogowym

Czujniki siły – wyjście 0-10V, 4-20mA

Do dowolnego czujnika siły możemy zaoferować wzmacniacz z wyjściem analogowym 0-10V lub 4-20mA oraz kalibrację układu. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji  i korzystne ceny.

 
Kiedy stosujemy pomiar siły?

Kiedy stosujemy pomiar siły?

sauter

Dynamometr zwany popularnie siłomierzem, to narzędzie służące do pomiaru siły. Za pomocą tego urządzenia dokonujemy badania siły ściskania, rozciągania  lub siły łamania, możemy też dokonać pomiaru siły rozrywania, siły zerwania, siły pchania.Siłomierze odnajdują swoje zastosowanie w warunkach laboratoryjnych  i przemysłowych. Dynamometr, czyli siłomierz, wykorzystujemy także w warunkach gospodarstwa domowego – gdy korzystamy z wagi sprężynowej.Praktycznie nie ma dziedziny nauki i przemysłu oraz produktu, gdzie  nie byłby dokonywany pomiar siły. Pomiar siły jest stosowany w sporcie, w badaniu stanowisk pracy – ergonomii , w budownictwie, przemyśle meblowym, motoryzacyjnym, przemyśle spożywczym, medycynie i wielu innych.

Podstawową częścią pierwszych siłomierzy była wydłużająca się pod wpływem siły sprężyna, obok której znajdowała się wyskalowana w niutonach podziałka. Obecnie sprężynę zastąpiły precyzyjne czujniki siły zbudowane w oparciu o mostki tensometryczne,wskazówkę zastąpił wyświetlacz elektroniczny. Współczesne siłomierze dokonują do kilku tysięcy pomiarów na sekundę.

Umożliwiają one przedstawienie wyników w formie cyfrowej i graficznej realizując funkcje statystyczne. Pozwalają na przesyłanie danych pomiaru do komputera lub zapisanie ich na kartę pamięci SD. Siłomierz z podziałką w skali SI, czyli Międzynarodowym Układem Jednostek i Miar nazywamy niutonometrem. Większość współczesnych dynamometrów podaje wyniki tekże w innych jednostkach siły.

Dlaczego Wagi Wielkopolska?

 

Dlaczego Wagi Wielkopolska?

wagi-wielkopolska-1

Jako firma z dużym doświadczeniem (działamy od 1991 roku) bardzo staranie dobieramy dostawców i produkty. Specjalizujemy się w sprzedaży, serwisie i legalizacji wag elektronicznych. Od kilku lat rozszerzyliśmy naszą ofertę o przyrządy do pomiaru siły- dynamometry i czujniki siły. Aktualnie współpracujemy z najlepszymi światowymi producentami  dynamometrów i krajowym liderem produkcji siłomierzy firmą Axis. W doborze naszej oferty stawiamy szczególny nacisk na sprawdzone i nowoczesne technologie. Nie zapominamy także o tak ważnej relacji jakości do ceny, dzięki czemu oferujemy światowe produkty w możliwie najkorzystniejszych cenach, co można sprawdzić w naszym sklepie internetowym.

Bardzo ważna dla nas jest jakość oferowanych usług i produktów oraz zadowolenie Klientów, dlatego też w 2005 roku został wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001. Rok później powstało laboratorium  pomiarowe masy działające wg normy ISO 17025 świadczące usługi wzorcowań, sprawdzeń i nadzoru nad sprzętem pomiarowym. W 2013 roku nasze laboratorium zostało akredytowane w Polskim Centrum Akredytacji (PCA) – numer laboratorium wzorcującego AP151. Posiadamy niezbędne wyposażenie do sprawdzania i adjustacji siłomierzy- dynamometrów, dzięki któremu wykonujemy sprawdzenia ISO i wzorcowanie dynamometrów ( z akredytacją w jednostkach masy).

Dobrze wyposażony i zorganizowany serwis  oraz fakt, że zaufali nam światowi producenci wag, powierzając nam serwis gwarancyjny i pogwarancyjny ich produktów. Dzięki temu nasi Klienci są obsługiwani według światowych standardów- szczególny nacisk kładziemy na jakość świadczonych usług. Do dyspozycji stałych klientów ( umowy serwisowe) są wagi zastępcze ; jednocześnie istnieje możliwość odpłatnego wypożyczenia  wag i siłomierzy. W naszej firmie od lat znajduje się punkt legalizacyjny Obwodowego Urzędu Miar w Poznaniu. Prowadzimy również sprzedaż czujników siły oraz serwis siłomierzy.

Sprawdzeni dostawcy,  magazyn, usługi laboratorium wzorcującego oraz atrakcyjne ceny i terminy realizacji powodują, że nasz sklep internetowy jest jednym z najlepszych w Polsce.

Jednocześnie zapraszamy do składania zapytań o produkty, których Państwo nie znaleźli w naszym serwisie informacyjnym. Wykonujemy nietypowe rozwiązania do pomiaru siły i masy.

Zapraszamy do kontaktu z nami.